pro.
12
Uto
2017
RK PPD Zagreb – RK Tatran Prešov
pro. 12 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) PPD Zagreb – Tatran Prešov

11. kolo SEHA lige

SD Sutinska Vrela,

Medveščak – Fehevar
pro. 12 @ 19:15 – 21:45

Hokej na ledu

(M) Medveščak – Alba Volan

26. kolo EBEL

Dom sportova, 19:15

pro.
16
Sub
2017
KK Cedevita – KK Cibona
pro. 16 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cedevita – Cibona

10. kolo Premijer lige

Dom sportova, dvorana 2,

 

KK Cibona – KK Mega Bemax
pro. 16 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – Mega Bemax

12. kolo ABA lige

KC Dražen Petrović,

RK Dubrava – RK Zamet
pro. 16 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Dubrava – Zamet

12. kolo Premijer lige

SD Dubrava,

RK Metalac – RK Spačva Vinkovci
pro. 16 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Metalac – Spačva Vinkovci

12. kolo Premijer lige

SD Kutija šibica,

RK PPD Zagreb – RK Vojvodina
pro. 16 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) PPD Zagreb – Vojvodina

12. kolo SEHA lige

SD Sutinska Vrela,

RK Sesvete – RK Karlovac
pro. 16 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Sesvete – Karlovac

12. kolo Premijer lige

SD Gimnazija Sesvete,

X duatlon liga
pro. 16 @ 10:00 – 11:30

Duatlon

X duatlon

Zimska kros i duatlon trening liga 2017./18.

5. kolo

Jarun, parkiralište kod mosta za Otok Univerzijade, 10:00

pro.
17
Ned
2017
Medveščak – Foxes
pro. 17 @ 00:00 – 00:00

Hokej na ledu

(M) Medveščak – Foxes

28. kolo EBEL

Dom sportova,

pro.
21
Čet
2017
Medveščak – Dornbirner
pro. 21 @ 00:00 – 00:00

Hokej na ledu

(M) Medveščak – Dornbirner

30. kolo EBEL

Dom sportova,

pro.
23
Sub
2017
KK Cedevita – KK Zadar
pro. 23 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cedevita – Zadar

13. kolo ABA lige

Dom sportova, dvorana 2,

KK Cibona – KK Zagreb
pro. 23 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – Zagreb

11. kolo Premijer lige

KC Dražen Petrović,

 

KK Hermes Analitica – KK Cedevita
pro. 23 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Hermes Analitica – Cedevita

11. kolo Premijer lige

 

pro.
28
Čet
2017
Medveščak – Graz 99ers
pro. 28 @ 00:00 – 00:00

Hokej na ledu

(M) Medveščak – Graz 99ers

32. kolo EBEL

Dom sportova,

pro.
30
Sub
2017
KK Cibona – KK Budućnost
pro. 30 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – Budućnost

14. kolo ABA lige

KC Dražen Petrović,

Medveščak – KAC
pro. 30 @ 00:00 – 00:00

Hokej na ledu

(M) Medveščak – KAC

33. kolo EBEL

Dom sportova,

X duatlon liga
pro. 30 @ 10:00 – 11:30

Duatlon

X duatlon

Zimska kros i duatlon trening liga 2017./18.

6. kolo

Jarun, parkiralište kod mosta za Otok Univerzijade, 10:00

sij.
5
Pet
2018
Medveščak – VSV
sij. 5 @ 00:00 – 00:00

Hokej na ledu

(M) Medveščak – VSV

36. kolo EBEL

Dom sportova,

sij.
6
Sub
2018
KK Cedevita – KK Cibona
sij. 6 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cedevita – Cibona

15. kolo ABA lige

Dom sportova, dvorana 2,

sij.
7
Ned
2018
Medveščak – Red Bull
sij. 7 @ 00:00 – 00:00

Hokej na ledu

(M) Medveščak – Red Bull

37. kolo EBEL

Dom sportova,

sij.
13
Sub
2018
KK Cedevita – GKK Šibenik
sij. 13 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cedevita – Šibenik

12. kolo Premijer lige

Dom sportova, dvorana 2,

 

KK Cibona – KK MZT
sij. 13 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – MZT

16. kolo ABA lige

KC Dražen Petrović,

KK Zagreb – KK Hermes Analitica
sij. 13 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Zagreb – Hermes Analitica

11. kolo Premijer lige

SD Trnsko,

X duatlon liga
sij. 13 @ 10:00 – 11:30

Duatlon

X duatlon

Zimska kros i duatlon trening liga 2017./18.

7. kolo

Jarun, parkiralište kod mosta za Otok Univerzijade, 10:00

sij.
14
Ned
2018
Medveščak – Innsbruck
sij. 14 @ 00:00 – 00:00

Hokej na ledu

(M) Medveščak – Innsbruck

39. kolo EBEL

Dom sportova,

sij.
20
Sub
2018
KK Cedevita – KK Mega Bemax
sij. 20 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cedevita – Mega Bemax

17. kolo ABA lige

Dom sportova, dvorana 2,

KK Cibona – KK Škrljevo
sij. 20 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – Škrljevo

13. kolo Premijer lige

KC Dražen Petrović,

 

KK Hermes Analitica – KK Zabok
sij. 20 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Hermes Analitica – Zabok

13. kolo Premijer lige

 

sij.
21
Ned
2018
Medveščak – Znojmo
sij. 21 @ 00:00 – 00:00

Hokej na ledu

(M) Medveščak – Znojmo

41. kolo EBEL

Dom sportova,

sij.
23
Uto
2018
Medveščak – Vienna
sij. 23 @ 00:00 – 00:00

Hokej na ledu

(M) Medveščak – Vienna

42. kolo EBEL

Dom sportova,

sij.
27
Sub
2018
KK Cibona – KK FMP
sij. 27 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – FMP

18. kolo ABA lige

KC Dražen Petrović,

KK Cibona – KK Jazine
sij. 27 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – Jazine

14. kolo Premijer lige

KC Dražen Petrović,

 

KK Hermes Analitica – KK Škrljevo
sij. 27 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Hermes Analitica – Škrljrvo

14. kolo Premijer lige

 

X duatlon liga
sij. 27 @ 10:00 – 11:30

Duatlon

X duatlon

Zimska kros i duatlon trening liga 2017./18.

8. kolo

Jarun, parkiralište kod mosta za Otok Univerzijade, 10:00

velj.
3
Sub
2018
KK Cedevita – KK Alkar
velj. 3 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cedevita – Alkar

15. kolo Premijer lige

Dom sportova, dvorana 2,

 

KK Cedevita – KK Budućnost
velj. 3 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cedevita – Budućnost

19. kolo ABA lige

Dom sportova, dvorana 2,

KK Zagreb – KK Zadar
velj. 3 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Zagreb – Zadar

15. kolo Premijer lige

SD Trnsko,

ŽRK Sesvete-Agroproteinka – ŽRK Dugo Selo 55
velj. 3 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Sesvete-Agroproteinka – Dugo selo 55

13. kolo 1. HRL

SD Gimnazija – Sesvete,

velj.
10
Sub
2018
KK Cibona – KK Igokea
velj. 10 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – Igokea

20. kolo ABA lige

KC Dražen Petrović,

KK Hermes Analitica – KK Split
velj. 10 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Hermes Analitica – Split

16. kolo Premijer lige

 

RK Dubrava – RK Varaždin 1930
velj. 10 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Dubrava – Varaždin 1930

13. kolo Premijer lige

SD Dubrava,

RK Gorica – RK Sesvete
velj. 10 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Gorica – Sesvete

13. kolo Premijer lige

GSD Velika Gorica,

ŽRK Sesvete-Agroproteinka – ŽRK Lokomotiva
velj. 10 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Sesvete-Agroproteinka – Lokomotiva

14. kolo 1. HRL

SD Gimnazija – Sesvete,

X duatlon liga
velj. 10 @ 10:00 – 11:30

Duatlon

X duatlon

Zimska kros i duatlon trening liga 2017./18.

9. kolo

Jarun, parkiralište kod mosta za Otok Univerzijade, 10:00

velj.
17
Sub
2018
PPD Zagreb – Nantes
velj. 17 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) PPD Zagreb – Nantes

12.  kolo Velux EHF Lige prvaka

Arena Zagreb,

RK Metalac – RK Gorica
velj. 17 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Metalac – Gorica

14. kolo Premijer lige

SD Kutija šibica,

RK Sesvete – RK Zamet
velj. 17 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Sesvete – Zamet

14. kolo Premijer lige

SD Gimnazija Sesvete,

ŽRK Dugo Selo 55 – ŽRK Petason Vranjic
velj. 17 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Dugo Selo 55 – Petason Vranjic

15. kolo 1. HRL

GSD Dugo Selo,

ŽRK Ivanić – ŽRK Podravka Vegeta
velj. 17 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Ivanić – Podravka Vegeta

15. kolo 1. HRL

SD Žeravinec,

ŽRK Lokomotiva – ŽRK Koka
velj. 17 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Lokomotiva – Koka

15. kolo 1. HRL

Dom sportova, dvorana 2,

ŽRK Trešnjevka – ŽRK Split 2010
velj. 17 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Trešnjevka – Split 2010

15. kolo 1. HRL

SD Kutija šibica,

velj.
20
Uto
2018
RK PPD Zagreb – RK Metalurg
velj. 20 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) PPD Zagreb – Metalurg

14. kolo SEHA lige

SD Sutinska Vrela,

velj.
24
Sub
2018
RK Dubrava – RK Sesvete
velj. 24 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Dubrava – Sesvete

15. kolo Premijer lige

SD Dubrava,

RK Gorica – RK Umag
velj. 24 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Gorica – Umag

15. kolo Premijer lige

GSD Velika Gorica,

ŽRK Sesvete-Agroproteinka – ŽRK Zrinski
velj. 24 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Sesvete-Agroproteinka – Zrinski

16. kolo 1. HRL

SD Gimnazija – Sesvete,

X duatlon liga
velj. 24 @ 10:00 – 11:30

Duatlon

X duatlon

Zimska kros i duatlon trening liga 2017./18.

10. kolo

Jarun, parkiralište kod mosta za Otok Univerzijade, 10:00

velj.
27
Uto
2018
RK PPD Zagreb – RK Vardar
velj. 27 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) PPD Zagreb – Varsar

15. kolo SEHA lige

SD Sutinska Vrela,

ožu.
3
Sub
2018
KK Cibona – KK Mornar
ožu. 3 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – Mornar

21. kolo ABA lige

KC Dražen Petrović,

KK Cibona – KK Ribola Kaštela
ožu. 3 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – Ribola Kaštela

17. kolo Premijer lige

KC Dražen Petrović,

 

KK Zagreb – KK Cedevita
ožu. 3 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Zagreb – Cedevita

17. kolo Premijer lige

 

SD Trnsko,

PPD Zagreb – Kristianstad
ožu. 3 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) PPD Zagreb – Kristianstad

14.  kolo Velux EHF Lige prvaka

Arena Zagreb,

RK Gorica – RK Karlovac
ožu. 3 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Gorica – Karlovac

17. kolo Premijer lige

GSD Velika Gorica,

RK Metalac – RK Dubrava
ožu. 3 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Metalac – Dubrava

16. kolo Premijer lige

SD Kutija šibica,

RK Sesvete – RK Poreč
ožu. 3 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Sesvete – Poreč

16. kolo Premijer lige

SD Gimnazija Sesvete,

ŽRK Dugo Selo 55 – ŽRK Podravka Vegeta
ožu. 3 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Dugo Selo 55 – Podravka Vegeta

17. kolo 1. HRL

GSD Dugo Selo,

ŽRK Lokomotiva – ŽRK Split 2010
ožu. 3 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Lokomotiva – Split 2010

17. kolo 1. HRL

Dom sportova, dvorana 2,

ŽRK Trešnjevka – ŽRK Ivanić
ožu. 3 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Trešnjevka – Ivanić

17. kolo 1. HRL

SD Kutija šibica,

ožu.
10
Sub
2018
KK Cedevita – KK Partizan
ožu. 10 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cedevita – Partizan

22. kolo ABA lige

Dom sportova, dvorana 2,

KK Cedevita – KK Zabok
ožu. 10 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cedevita – Zabok

18. kolo Premijer lige

Dom sportova, dvorana 2,

 

KK Hermes Analitica – KK Cibona
ožu. 10 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Hermes Analitica – Cibona

18. kolo Premijer lige

RK Dubrava – RK Umag
ožu. 10 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Dubrava – Umag

17. kolo Premijer lige

SD Dubrava,

RK PPD Zagreb – RK Gorenje Velenje
ožu. 10 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) PPD Zagreb – Gorenje Velenje

16. kolo SEHA lige

SD Sutinska Vrela,

RK sesvete – RK Varaždin 1930
ožu. 10 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Sesvete – Varaždin 1930

17. kolo Premijer lige

SD Gimnazija Sesvete,

ŽRK Ivanić – ŽRK Dugo Selo 55
ožu. 10 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Ivanić – Dugo Selo 55

18. kolo 1. HRL

SD Žeravinec,

ŽRK Sesvete-Agroproteinka – ŽRK Bjelovar
ožu. 10 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Sesvete-Agroproteinka – Bjelovar

18. kolo 1. HRL

SD Gimnazija – Sesvete,

ožu.
17
Sub
2018
KK Cibona – GKK Šibenik
ožu. 17 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – Šibenik

19. kolo Premijer lige

KC Dražen Petrović,

 

KK Hermes Analitica – KK Ribola Kaštela
ožu. 17 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Hermes Analitica – Ribola Kaštela

19. kolo Premijer lige

 

RK Metalac – RK Sesvete
ožu. 17 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) Metalac – Sesvete

18. kolo Premijer lige

SD Kutija šibica,

RK PPD Zagreb – RK Meshkov Brest
ožu. 17 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(M) PPD Zagreb – Meshkov Brest

18. kolo SEHA lige

SD Sutinska Vrela,

ŽRK Dugo Selo 55 – ŽRK Trešnjevka
ožu. 17 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Dugo Selo 55 – trešnjevka

19. kolo 1. HRL

GSD Dugo Selo,

ŽRK Lokomotiva – ŽRK Ivanić
ožu. 17 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Lokomotiva – Ivanić

19. kolo 1. HRL

Dom sportova, dvorana 2,

ŽRK Sesvete-Agroproteinka – ŽRK Umag
ožu. 17 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Sesvete-Agroproteinka – Umag

19. kolo 1. HRL

SD Gimnazija – Sesvete,

ožu.
24
Sub
2018
KK Cedevita – KK Jazine
ožu. 24 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cedevita – Jazine

20. kolo Premijer lige

Dom sportova, dvorana 2,

 

KK Zagreb – KK Škrljevo
ožu. 24 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Zagreb – Škrljevo

20. kolo Premijer lige

SD Trnsko,

ožu.
31
Sub
2018
KK Cibona – KK Zadar
ožu. 31 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – Zadar

21. kolo Premijer lige

KC Dražen Petrović,

 

KK Hermes Analitica – KK Vrijednosnice Osijek
ožu. 31 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Hermes Analitica – Vrijednosnice Osijek

21. kolo Premijer lige

 

tra.
7
Sub
2018
KK Zagreb – KK Split
tra. 7 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Zagreb – Split

22. kolo Premijer lige

SD Trnsko,

ŽRK Ivanić – ŽRK Zamet
tra. 7 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Ivanić – Zamet

20. kolo 1. HRL

SD Žeravinec,

ŽRK Trešnjevka – ŽRK Lokomotiva
tra. 7 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Trešnjevka – Lokomotiva

20. kolo 1. HRL

SD Kutija šibica,

tra.
14
Sub
2018
KK Cibona – KK Cedevita
tra. 14 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – Cedevita

23. kolo Premijer lige

KC Dražen Petrović,

 

KK Hermes Analitica – KK Alkar
tra. 14 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Hermes Analitica – Alkar

23. kolo Premijer lige

 

ŽRK Lokomotiva – ŽRK Dugo Selo 55
tra. 14 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Lokomotiva – Dugo Selo 55

21. kolo 1. HRL

Dom sportova, dvorana 2,

ŽRK Sesvete-Agroproteinka – ŽRK Petason Vranjic
tra. 14 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Sesvete-Agroproteinka – Petason Vranjic

21. kolo 1. HRL

SD Gimnazija – Sesvete,

tra.
21
Sub
2018
KK Cedevita – KK Hermes Analitica
tra. 21 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cedevita – Hermes Analitica

24. kolo Premijer lige

Dom sportova, dvorana 2,

 

KK Zagreb – KK Cibona
tra. 21 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Zagreb – Cibona

24. kolo Premijer lige

 

SD Trnsko,

ŽRK Dugo Selo 55 – ŽRK Zamet
tra. 21 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Dugo Selo 55 – Zamet

22. kolo 1. HRL

GSD Dugo Selo,

ŽRK Ivanić – ŽRK Pitomača
tra. 21 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Ivanić – Pitomača

22. kolo 1. HRL

SD Žeravinec,

ŽRK Trešnjevka – ŽRK Zrinski
tra. 21 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Trešnjevka – Zrinski

22. kolo 1. HRL

SD Kutija šibica,

tra.
28
Sub
2018
KK Cibona – KK Zabok
tra. 28 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cibona – Zabok

25. kolo Premijer lige

KC Dražen Petrović,

 

KK Hermes Analitica – KK Zagreb
tra. 28 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Hermes Analitica – Zagreb

25. kolo Premijer lige

 

ŽRK Sesvete-Agroproteinka – ŽRK Podravka Vegeta
tra. 28 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Sesvete-Agroproteinka – Podravka Vegeta

23. kolo 1. HRL

SD Gimnazija – Sesvete,

svi.
5
Sub
2018
KK Cedevita – KK Vrijednosnice Osijek
svi. 5 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Cedevita – Vrijednosnice Osijek

26. kolo Premijer lige

Dom sportova, dvorana 2,

 

KK Zagreb – GKK Šibenik
svi. 5 @ 00:00 – 00:00

Košarka

(M) Zagreb – Šibenik

25. kolo Premijer lige

 

SD Trnsko,

ŽRK Dugo Selo 55 – ŽRK Pitomača
svi. 5 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Dugo Selo 55 – Pitomača

24. kolo 1. HRL

GSD Dugo Selo,

ŽRK Ivanić – ŽRK Sesvete – Agroproteinka
svi. 5 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Ivanić – Sesvete – Agroproteinka

24. kolo 1. HRL

SD Žeravinec,

ŽRK Lokomotiva – ŽRK Zrinski
svi. 5 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Lokomotiva – Zrinski

24. kolo 1. HRL

Dom sportova, dvorana 2,

ŽRK Trešnjevka – ŽRK Bjelovar
svi. 5 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Trešnjevka – Bjelovar

24. kolo 1. HRL

SD Kutija šibica,

svi.
19
Sub
2018
ŽRK Sesvete-Agroproteinka – ŽRK Trešnjevka
svi. 19 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Sesvete-Agroproteinka – trešnjevka

25. kolo 1. HRL

SD Gimnazija – Sesvete,

svi.
26
Sub
2018
ŽRK Dugo Selo 55 – ŽRK Sesvete-Agroproteinka
svi. 26 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Dugo Selo 55 – Sesvete-Agroproteinka

26. kolo 1. HRL

GSD Dugo Selo,

ŽRK Ivanić – ŽRK Petason Vranjic
svi. 26 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Ivanić – Petason Vranjic

26. kolo 1. HRL

SD Žeravinec,

ŽRK Lokomotiva – ŽRK Bjelovar
svi. 26 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Lokomotiva – Bjelovar

26. kolo 1. HRL

Dom sportova, dvorana 2,

ŽRK Trešnjevka – ŽRK Koka
svi. 26 @ 00:00 – 00:00

Rukomet

(Ž) Trešnjevka – Koka

26. kolo 1. HRL

SD Kutija šibica,